ФОРУМ ЗА ПОДКРЕПА НА ФОНДАЦИЯ КЕШЕ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

САЩ ПОЛУЧИХА ПЪЛНИТЕ ПАТЕНТИ ЗА КОСМИЧЕСКИТЕ ТЕХНОЛОГИИ НА ФОНДАЦИЯ КЕШЕ

2 posters

Go down

САЩ ПОЛУЧИХА ПЪЛНИТЕ ПАТЕНТИ ЗА КОСМИЧЕСКИТЕ ТЕХНОЛОГИИ НА ФОНДАЦИЯ КЕШЕ Empty САЩ ПОЛУЧИХА ПЪЛНИТЕ ПАТЕНТИ ЗА КОСМИЧЕСКИТЕ ТЕХНОЛОГИИ НА ФОНДАЦИЯ КЕШЕ

Писане  ALCYONE Пет Ное 16, 2012 12:10 pm

САЩ ПОЛУЧИХА ПЪЛНИТЕ ПАТЕНТИ ЗА КОСМИЧЕСКИТЕ ТЕХНОЛОГИИ НА ФОНДАЦИЯ КЕШЕ 123

Ние сме горди да обявим, че днес 11.15.2012. Нацията на Съединените Американски Щати получил USB флаш-памет, съдържаща всички патенти и проекти за ядрен реактор по плазмената технология за космически кораб на Фондацията Keшe.

Ние приветстваме нашите американски братя в семейството на нациите, получили програмите за космически кораби на Фондацията и знаем, че с добавянето на правителството на Америка и НАСА към нашето семейство,
ние със сигурност ще достигнем нови хоризонти.

Внимание:

След писмото ми, в което предложих като подарък патентите на космическия кораб от нашата програма на посланика на САЩ в Белгия в края на октомври,
на 6.11.2012 в 15:45 получих на електронната си поща отговор на тази приятелска оферта от посолството на САЩ в Брюксел .

Съдържанието на писмото от посолството потвърди, че САЩ е готова да приеме подаръка на ядрената технология и плазмения реактор за космическия кораб на Фондацията Keшe. Чрез обмяната на имейли незабавно бе постигнато съгласие, както беше предложено от посолството.

Днес 11.15.2012 в 15:00 на определеното място директора на Фондацията Keшe и старши офицер от американското посолство се срещна с мен по приятелски и любезен начин и технология за космически кораби чрез USB флаш-памет бе предадена на правителството на Съединените Американски Щати.

Предложили сме на САЩ и НАСА нашата пълна подкрепа за развитието и разгръщане на тази технология от тях.

С тази среща и предаването на ядрените технологии, ние се надяваме това да доведе до край на една трайно очевидна враждебност между двете страни.

Ние градим с този напредък, каузата за мир в космоса между всички народи.

Аз като директор на Фондацията Keшe и като ирански ядрен учен, благодаря на Негово Превъзходителство Президента Обама за разпоредения от подобен ход на неговото посолство.

В тази наша среща беше постигнато съгласие и протегнатата ръка за мира от наша страна към американския народ бе приета. Аз се надявам, че тази тенденция на мир ще бъде движена и продължена от негово превъзходителство- президента Обама, както и че границите между държавите са станали безсмислени с внедряването на тази нова програма за космически кораби и ядрени технологии.

Аз благодаря на американския посланик Негово превъзходителство г-н Гутман за този толкова миролюбив и правилен ход и съм сигурен, че първите стъпки за постигане на мир между двата народа са направени, такова каквото е желанието на Иран.

Това се отнася до всички хора на мира.

M.T. Keшe, Директор на фондация Keшe

ALCYONE
Moderador
Moderador

Mensajes : 226
Fecha de inscripción : 07.10.2012
Localización : Palma de Mallorca

http://blogzaserioznihora.blogspot.com.es/

Върнете се в началото Go down

САЩ ПОЛУЧИХА ПЪЛНИТЕ ПАТЕНТИ ЗА КОСМИЧЕСКИТЕ ТЕХНОЛОГИИ НА ФОНДАЦИЯ КЕШЕ Empty Re: САЩ ПОЛУЧИХА ПЪЛНИТЕ ПАТЕНТИ ЗА КОСМИЧЕСКИТЕ ТЕХНОЛОГИИ НА ФОНДАЦИЯ КЕШЕ

Писане  Ivan9 Пет Ное 16, 2012 7:16 pm

Very Happy Вече става много интересно!

Ivan9

Mensajes : 35
Fecha de inscripción : 10.11.2012

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите